22.06.2005

خاندان آقای هاشمی رفسنجانی – شماره چهارم

 منبع از طریق میل


                پیوند مافیای ثروت و قدرت با فراماسونری
بدون شک جریان فراماسونری گسترده‌ترین و مخوف‌ترین شبکۀ مافیایی در جهان محسوب می‌گردد.
 این شبکۀ عظیم که مشتمل بر 25000 لژ و 000/000/5 عضو می‌باشد، بر حسب ظاهر مبارزه با خرافه‌پرستی را به عنوان هدف خود بیان می‌کند. اما در واقع هدف اصلی آنان ترویج  ادیان است و از این طریق نبرد بی‌پایانی را برای ریشه‌کن‌کردن حرکتهای خودجوش مردمی تداوم می بخشند.
در حال حاضر این شبکه مخوف، تحت سیطرۀ صهیونیسم بین‌الملل قرار دارد و در راستای تسلط بر منابع و ازبین بردن فرهنگ و اقتصاد بومی کشورها، برخی از نخبگان سیاسی و فرهنگی و رسانه‌‌های ارتباط جمعی سراسر جهان را در خود جذب و هضم کرده است.
مافیای قدرت و ثروت ضمن پیوند خوردن با شبکۀ مافیایی ماسونی، عملاً در خدمت اهداف اقتصادی، سیاسی و فرهنگی آنان درآمده اند.
در این نوشتار سعی شده است بخشی از پیوند مافیای ثروت و قدرت با مافیای ماسونی، برجسته گردد. از این رو به معرفی آقایان حسین ثابت بکتاش، محسن صفائیان و عبدالهی به عنوان نمودی از فراماسونری در ایران کنونی و ارتباطات آنها با مافیای ثروت و قدرت پرداخته می‌شود، امید است مورد توجه قرار گیرد.
 الف) حسین ثابت بکتاش
حسین ثابت بکتاش، فرزند اسماعیل و متولد 1313 شهر مشهد می‌باشد. نامبرده در سال 1354 برای ادامۀ تحصیل به آلمان رفته و در رشتۀ مهندسی برق از دانشگاه برلین فارغ التحصیل شده‌است. همسر وی آلمانی بوده و یکی از برادرانش در آلمان در زمینۀ قاچاق اشیاء عتیقه فعالیت می‌کند.
ثابت پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگا، مدتی را بعنوان دبیر، در مدارس آلمان به تدریس می‌پردازد. وی سپس با سرمایه یک وکیل ایرانی[؟!] به تجارت فرش روی می‌آورد و پس از کسب درآمدهای هنگفت در این شغل، از جزایر قناری اسپانیا (یکی از بزرگترین مراکز گردشگری و توریستی در جهان) سر درآورده و مبادرت به ساخت 9 هتل زنجیره‌ای در این جزایر می‌کند. وی در حال حاضر بزرگترین مؤسسۀ هتل‌داری را در اسپانیا اداره می‌نماید.
آقای حسین ثابت بکتاش در سال 1372 توسط اعضای حزب کارگزاران (خاندان هاشمی)، جهت فعالیت در کیش به آقای یزدان‌پناه (رئیس سابق منطقۀ آزاد کیش) معرفی می‌گردد و به توصیه آنها، 000/770 مترمربع زمین (هر متر 000/4 تومان، جمعاً معادل 000/000/080/3 تومان) در اختیار وی قرار می‌گیرد. لکن در قرارداد آن قید می‌شود که مبلغ توافق شده (بهاء زمین‌ها)، پس از شروع بهره‌برداری پروژه‌ها پرداخت ‌گردد.
در حال حاضر طرح‌های مختلفی از جمله؛ استخر دلفین‌ها، شیرها و سه هتل از جمله هتل بزرگ داریوش در حال احداث می‌باشد. زمینهای فوق با تأسیسات کنونی از قرار متری 000/000/40 ریال، جمعاً معادل 000/000/000/080/3 ریال (سه تریلیارد و هشتاد میلیارد ریال) قیمت‌گذاری شده و این در حالی است که نامبرده قیمت اولیه را هم هنوز پرداخت نکرده‌است.
 آقای بکتاش با ضمانت و سفارش اعضای حزب کارگزاران و خاندان هاشمی تاکنون مبلغ 000/000/5 دلار وام جهت راه اندازی تأسیسات مذکور از بانک سپه شعبۀ لندن نیز دریافت نموده است. وی همچنین با حمایت مافیای ثروت و قدرت در تلاش است تا پروژه‌های در دست اجرای خود را باز هم گسترش داده و وسعت آنرا به یک سوم جزیرۀ کیش ارتقاء دهد. در همین راستا بکتاش اخیراً هتل‌های هلیا، تماشا، پاییز و آریان را به قیمت تقریبی 000/000/000/90 ریال خریداری نموده و به احداث یک جادۀ مستقیم و مستقل، از فرودگاه به مقصد املاک خود مبادرت ورزیده‌است.
 بر حسب مطالب بدست آمده وی تا کنون مجموعاً 000/000/000/800/1 ریال در کیش هزینه نموده است.
گفتنی است اخیراً آقای پرفسور سمیعی (ساکن آلمان) قصد داشت بیمارستانی بزرگ و عام المنفعه  به نام «بیمارستان کیش» در این جزیره احداث نماید که با دخالت آقای ثابت و-  با این عنوان که این پروژه را وی می‌بایست شخصاً انجام دهد-  با اعمال نفوذ مافیای ثروت و قدرت، مقرر می‌شود که امتیاز این پروژۀ بزرگ به دختر آقای هاشمی رفسنجانی اعطا گردد و گفته می‌شود ثابت بکتاش نیز در این پروژه شریک خواهد بود.
در خصوص آقای ثابت نکات بسیار حائز اهمیت دیگری نیزوجود دارد که عبارتند از :
–    ارتباط با سفرای کشورهای انگلیس، آلمان، کانادا و اسپانیا و حمایت آنان از آقای ثابت.
–    شرکت در مهمانی‌های سفارتخانه‌های خارجی در ایران.
–    اعتقاد به لزوم برقراری روابط حسنه بین جمهوری اسلامی ایران و کشور اسراییل.
–    ارتباط ویژه با فرزندان آقای هاشمی رفسنجانی و انجام ملاقاتهای پنهان با آنها در خارج از کشور از جمله عربستان.
–    واسطه‌گری بین مافیای ثروت و قدرت ایران و مافیای ماسونی در خارج از کشور.
–  همکاری نزدیک برادر آقای ثابت بکتاش (حسن ثابت مقیم آلمان) در زمینه قاچاق اشیای عتیقه با یاسر هاشمی (پسر هاشمی رفسنجانی).
–    حمایت متقابل ثابت بکتاش و خاندان هاشمی از یکدیگر
در روشنگریهای قبلی اشاره شد مافیای ثروت و قدرت خود را مالک و ارباب کیش دانسته و افراد سرمایه‌گذار در کیش مجبور به پرداخت پورسانت و هماهنگی با آنها می‌باشند.
 از این‌رو حجم بالای سرمایه‌گذاری (180 میلیارد تومانی) بکتاش در کیش، بیانگر ارتباط تنگاتنگ وی با آنان است. زیرا اینکار بدون هماهنگی با مافیای ثروت و قدرت امکان‌‌پذیر نبوده‌است. از طرف دیگرنامبرده یکی از مهمترین حامیان این
خاندان در سرمایه‌گذاری‌های کلان درکشورهایی نظیر انگلیس،آلمان،کانادا بوده و یکی از عوامل پیوند و برقراری ارتباط آنها با سرمایه‌داران خارجی می‌باشد.
 ب) محسن صفائیان
محسن صفائیان دارای وابستگی به مافیای ماسونی، ساکن آمریکا بوده و 12 سال به عنوان مترجم در سفرهای خارج از کشور آقایان محسن و مهدی هاشمی را همراهی میکرده است.
نامبرده در زمان مدیرعاملی مهدی هاشمی در شرکت تجهیزات دریایی وزارت نفت، به تأسیس یک شرکت در زمینه تأسیسات دریایی و با سهامداری مهدی و محسن هاشمی در انگلستان مبادرت می‌ورزد. همچنین صفائیان با استفاده از نفوذ مهدی هاشمی در وزارت نفت، قراردادهای متعددی را با وزارتخانۀ مذبور منعقد می‌نماید.
 ج) آقای عبدالهی
وی قبل از انقلاب صاحب چندین شرکت مهم از جمله صنایع چوب ایران بود که همزمان با پیروزی انقلاب به دلیل وابستگی به دربار و جریان فراماسونری، به خارج از کشور انتقال داده شد.
نامبرده پس از مدتی  با مساعدت برخی از عناصر مافیای ثروت و قدرت به ایران مراجعت می نماید و حتی موفق می‌گردد بخشی از اموال خود را بازپس گیرد. آقای عبدالهی در سال 1377 یک ساختمان 6 طبقه واقع در خیابان ولیعصر بالاتر از سه راه عباس‌آباد را به حزب کارگزاران واگذار می‌کند.
وی همواره از اقدامات عناصر حزب کارگزاران سازندگی (عالیجنابان قدرت‌طلب) پشتیبانی کرده و گفته می‌شود کرباسچی در مسافرتهای خود به کانادا با نامبرده ملاقات می‌نماید.
مافیای ثروت و قدرت با میدان دادن به یک تیم 10 نفره از جریان فراماسونری در مؤسسۀ همشهری (در زمان تصدی آقای کرباسچی)، بستر بسیار مناسبی برای آنان فراهم نمودند. همچنین می توان از ارتباطات برخی از افراد خاندان هاشمی با دفتر فرح پهلوی ، نائینی، ایرج مستعان، ایرج جمشیدی و…که همگی دارای وابستگی به جریان فراماسونری می‌باشند نیز اشاره نمود.
 با وجود محرز  بودن مفاسد مافیای ثروت و قدرت، آیا می‌بایست سیطرۀ آنان بر ارکان اجرایی کشوراستمرار یابد ؟ 


جاوید ایران بزرگ و پیروز باد جنبش براندازی
             سازمان دانشجویان مبارز ایران زمین


 

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates